۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۶
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83436168
۰ نفر

برچسب‌ها

رسانه‌ها تسهیل‌کننده توسعه بخش بهداشت و درمان هستند

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با اشاره به تاثیرگذاری رسانه بر تحولات اجتماعی گفت: رسانه‌ها همیار و تسهیل‌کننده توسعه در بخش بهداشت و درمان هستند.

به گزارش ایرنا، اصغر تنومند روز سه‌شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران مراغه افزود: رسانه‌ها در سال‌های اخیر با ایفای نقش آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در تحقق اهداف و برنامه‌های بهداشتی و درمانی مثمر ثمر بوده‌اند.
وی ادامه داد: خبرنگاران همواره در کنار دستگاه‌های متولی بهداشتی و درمانی، زمینه مساعدی برای فرهنگ سازی و ارتقای کیفیت سلامت و بهداشت عمومی در بین آحاد جامعه ایجاد کرده‌اند.
وی اضافه کرد: حضور فعال و تعیین‌کننده رسانه‌ها و مطبوعات مراغه در اجرای طرح‌های بهداشتی از جمله بسیج ملی کنترل فشارخون بخشی از رسالت فرهنگ سازی رکن چهارم دموکراسی را نشان داده است.
وی گفت: در اجرای طرح ملی کنترل فشارخون در این شهرستان، رسانه‌های شهرستانی توانستند با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی زمینه تحقق این طرح مهم بهداشتی فراهم سازند.
وی افزود: بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگ‌ساز رسانه‌ها و مطبوعات یکی از رویکردهای وزارت بهداشت و درمان برای تحقق سلامت و بهداشت جامعه است.
وی با اشاره به ویژگی‌های رسانه فرهنگ‌ساز در جامعه اضافه کرد: انصاف مداری اولویت رسانه و مطبوعات بوده و ارتباط منصفانه بین مردم و مسئولان زمینه ساز رشد و بالندگی خواهد بود.
به گزارش ایرنا، در این آیین از خبرنگاران رسانه ها و مطبوعات مراغه تجلیل شد.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان‌شرقی قرار دارد.
۷۴۸۷ /۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =