۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83436006
۰ نفر

برچسب‌ها

اولیایی: استقلال در روابط بین‌الملل با مشکل روبه رو است

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق استقلال گفت: این که هروویه میلیچ به ایران آمد، اما در فرودگاه امام خمینی «ره» با مشکلاتی مواجه شده و نتوانست خارج شود به ضعف روابط بین‌الملل باشگاه استقلال بر می گردد.

«کاظم اولیایی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: در کشور ما قانونی است که در فرودگاه به شهروندان خارجی ویزای گردشگری داده می شود، اما میلیچ نمی توانست از این سهمیه استفاده کند چرا او یک فوتبالیست است و باید پیش از سفر او هماهنگی های لازم صورت می گرفت.
مدیرعامل استقلال خاطرنشان کرد: در زمانی که بنده مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده داشتم، پیش از این که بازیکن وارد ایران شود هماهنگی های لازم را با کمک روابط بین‌الملل استقلال انجام می دادیم و ویزای بازیکن صادر می شد.
اولیایی درباره اختلافات فتحی و استراماچونی اعلام کرد: تا زمانی که باشگاه های ایرانی در فقر ساختار به  سر می برند، این اختلافات طبیعی است و همچنان ادامه خواهد د اشت.
وی تاکید کرد:یک مربی حرفه ای و اروپایی را به ایران می آوریم اما امکانات و بستر لازم را برای وی نمی توانیم فراهم کنیم و این ناراحتی مربیان بزرگ را به همراه خواهد د اشت.
اولیایی در پایان گفت:استقلال بیشتر از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و بهتر است این مسائل برطرف شود تا این تیم به موفقیت رسیده و شادی برای هوادارانش به ارمغان آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =