فیبا بسکتبالیست‌های ایرانی را نادیده گرفت

تهران- ایرنا- در حالی که سه کشور آسیایی در بین گزینه‌های پیشنهادی فدراسیون جهانی بسکتبال برای ارزشمندترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۹ نماینده دارد، تیم ملی کشورمان در این لیست بدون نماینده است.

سایت رسمی فدراسیون جهانی بسکتبال در گزارشی از هواداران این رشته خواسته تا به بازیکن مورد علاقه خود پیش از جام جهانی رای بدهند تا متوجه شود از نظر مخاطبان چه کسی می‌تواند عنوان ارزشمندترین بازیکن این جام را کسب کند.

فدراسیون جهانی نام ۱۷ بازیکن را منتشر کرده که هواداران این رشته از میان آنها به بازیکن مورد علاقه خود رای بدهند و درباره ارزشمندترین بازیکن جام جهانی چین پیش‌بینی کنند. البته یک گزینه سایر هم وجود دارد. در حالی که نام «روی هاشیمورا» از ژاپن، «آندره بلیچ» از فیلیپین و «ئی ژیان لیان» از چین نیز در بین گزینه‌ها هستند نام بازیکنی از ایران در بین آنها دیده نمی‌شود.

تیم ملی بسکتبال ایران در گروه سوم جام جهانی باید با اسپانیا، پورتوریکو و تونس رقابت کند و به دنبال کسب سهمیه المپیک است.

بهترین تیم آسیایی می‌تواند به طور مستقیم راهی المپیک ۲۰۲۰ شود.

جیانیس آنتتوکونمپو از یونان، مارک گسول از اسپانیا، کامبار واکر و داناوان میچل از آمریکا و رودی گوبرت از فرانسه چهره‌های سرشناس این لیست ۱۷ نفره هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =