۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83435964
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران اجرایی پاسخگوی عملکرد خود در برابر مردم باشند

یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی از مدیران اجرایی شهرستان خواست گزارش‌های مجموعه تحت مدیریت خود را منظم به مردم ارائه کنند و اگر نیازی هم به پیگیری در مجلس باشد، نمایندگان استان یزد موارد را از طریق وزیران مرتبط پیگیری خواهند کرد.

محمدرضا صباغیان بافقی روز سه‌شنبه در جلسه کارگروه توسعه شهرستان مهریز افزود: پاسخگویی صادقانه مسئولان به مردم و حضور مرتب آنها در جامعه از اهداف نظام است و بخش قابل توجهی از مشکلات و مطالبات مردم در عرصه‌های مختلف با پیگیری مسئولان قابل رفع است و در این زمینه کارهای خوبی هم صورت گرفته است  که باید تداوم داشته باشد.

نماینده شهرستان های بافق ، مهریز، بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس خاطر نشان کرد: جلب اعتماد عمومی مردم و دمیدن روح امید در آنها از جمله وظیفه مهم مدیران است.

صباغیان با اشاره به اینکه دشمنان  به دنبال ناامید کردن مردم هستند بر بصیرت و هوشیاری در سایه وحدت در برابر  اهداف شوم آنها تاکید کرد.

همچنین فرماندار مهریز گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند نسبت به اجرای مصوباتی که در کارگروه توسعه به تصویب می‌رسد مجدانه اهتمام داشته باشند.

رضا زارع زاده مهریزی افزود: مهمترین عامل کارایی و اثربخشی مدیران دستگاه‌های اجرایی، اراده مصمم در پیگیری و نظارت بر اجرای طرح‌هاست.

 وی بیان داشت: انتظار می‌رود مدیران در اسرع وقت  بر مبنای برنامه زمان‌بندی شده نسبت به اجرای مصوبات کارگروه مصمم و متعهد باشند.

در کارگروه مهریز بر پیگیری بودجه‌های ملی و استانی توسط مدیران اجرایی شهرستان از طریق اداره‌های کل استان یزد تاکید شد.

یزد با یک میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری یزد قرار دارد.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =