۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۱۲
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83435957
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات والیبال نشسته کشور در کرمانشاه برگزار می شود

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، از برگزاری مسابقات والیبال نشسته منطقه چهار کشور به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

عزت الله پرنیان عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رقابت ها با شرکت چهار تیم کرمانشاه، فارس، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در سرسرای مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل (ع) کرمانشاه واقع در فرهنگیان فاز یک برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسابقات طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود و در پایان ۲ تیم برتر جواز حضور در جمع هشت تیم را کسب می کنند.

پرنیان با اشاره به آمادگی خوب تیم کرمانشاه و شانس بالای این تیم برای صعود، گفت: در صورت تحقق این امر درخواست میزبانی مجدد را برای مرحله یک چهارم نهایی به فدراسیون ارائه می کنیم.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان تصریح کرد: مسابقات والیبال نشسته قهرمانی کشور با شرکت ۳۴ تیم از ۳۱ استان کشور در هشت گروه آغاز شد و تیم کرمانشاه در دور نخست با تیم های ایلام، کردستان و همدان در گروه ۶ حضور داشت.

وی یادآور شد: در آن رقابت ها، تیم کرمانشاه با شکست هر سه رقیب خود به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شد که قرار است از فردا آغاز شود.

پرنیان در پایان از حسن محمدی به عنوان سرمربی تیم والیبال نشسته کرمانشاه در مسابقات پیش رو یاد کرد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶