پنجعلی: پرسپولیس مستحکم‌ترین خط‌دفاع لیگ را دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس مستحکم‌ترین خط دفاع لیگ را دارد و با حضور بازیکنان فعلی قسمت دفاعی تیم بیمه شده است.

محمد پنجعلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط آکادمی پرسپولیس و نتایج ضعیف تیم های پایه گفت: تیم های پایه ما به غیر از تیم امید در نتیجه گیری خوب ظاهر شدند. در تیم امید شرایط از نظر فنی بد نیست اما کمی این تیم در نتیجه گیری دچار مشکل است.

وی در مورد اولتیماتوم ایرج عرب به مربیان تیم های پایه افزود: جلسات هفتگی را به صورت منظم با مدیرعامل باشگاه برگزار می کنیم اما حرفی از اولتیماتوم و مسائل اینچنینی به هیچ وجه مطرح نبود. نگاه عرب به تیم های پایه مثبت است و همه تلاش می کنیم تا در راستای اهدافی که داریم گام برداریم.

مدیر آکادمی پرسپولیس با اشاره به دلایل ناکامی تیم امید اضافه کرد: فصل گذشته پنجره نقل و انتقالات بسته بود و از بیشتر بازیکنان به صورت تستی به تیم پیوستند. از طرفی باید واقع بین باشیم امسال به خاطر برخی مشکلات مانند محل نگهداری بازیکنان نتوانستیم بازیکن شهرستانی جذب کنیم. نفرات خیلی خوبی در تست‌های ما حضور داشتند اما به این خاطر نتوانستیم آنها را جذب کنیم.

پنجعلی در مورد تغییرات احتمالی در تیم امید اضافه کرد: تنها چهار هفته از زمان شروع مسابقات گذشته و به طو حتم به این زودی تغییرات ایجاد نخواهیم کرد. باید زمان بگذرد تا بازیکنان با یکدیگر به هماهنگی برسند و شرایط تیم ایده آل شود تا در صورت ناکامی تصمیمی در مورد این تیم ها گرفته شود. در این مقطع هیچ تصمیمی برای ایجاد تغییرات در آکادمی نداریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط این تیم هم گفت: کالدرون کارش را بلد است و بازیکنان خوبی هم در تیم حضور دارند. به طور حتم امسال هم پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود.

وی در مورد مدافعان این تیم اضافه کرد: خط دفاع پرسپولیس با حضور نفراتی چون سید جلال حسینی، محمد انصاری و شجاع خلیل‌زاده بیمه است و در کنار این نفرات کنعانی‌زادگان هم به تیم اضافه شد. با توجه به حضور این بازیکنان، پرسپولیس مستحکم ترین خط دفاع لیگ را دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =