۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83435809
۰ نفر

برچسب‌ها

پاتک نافرجام هکرها به حساب تیم «قدوس»

تهران- ایرنا- شبکه رادیویی «بلو پیکاردی» فرانسه در گزارشی اعلام کرد که باشگاه آمیان که «سامان قدوس» را در اختیار دارد قربانی حمله هکرهایی شده که قصد داشتند ۲ میلیون یورو از حساب باشگاه خارج کنند.

در گزارش این شبکه رادیویی آمده است که هکرها قصد داشتند ۲ میلیون یورو از ۱۲ میلیون یورویی که این باشگاه بابت انتقال «تانگوی اندومبله» به تاتنهام دریافت کرده، از حساب باشگاه خارج کنند؛ این رقم درصدی است که آمیان به عنوان حق رشد به دست آورده است.

در حالی که آمیان روز سوم آگوست سال جاری مشغول سازماندهی پذیرایی از لگانس برای برگزاری آخرین دیدار دوستانه پیش‌فصل خود بود، سرور ایمیل داخلی باشگاه هک شد؛ هکرها صورت حساب ۶۰۰ هزار یورویی باشگاه را ردگیری کرده و تلاش داشتند تا پس از برداشت مبلغ مذکور آن را به حسابی در اسپانیا منتقل کنند که باشگاه با خوش‌شانسی مانع از جابه جایی این مبلغ شد.

برملا شدن این تلاش نافرجام موجب شد تا باشگاه آمیان به تلاش‌های پیشین هکرها پی ببرد؛ در واقع سارقان اینترنتی پیش‌تر در ۲ فقره مرتبط با انتقال بازیکن قصد چنین کاری را داشتند؛ براساس گزارش‌ها هکرها قصد داشتند تا مبلغی را بابت انتقال «نوآم اِمِران» به منچستریونایتد از حساب باشگاه برداشت کنند.

پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی هکرها آغاز کرده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =