۲ ورزشکار گنبدی قهرمان دوومیدانی دانش‌آموزی کشور شدند

گنبدکاووس - ایرنا - مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: ۲ دونده این شهرستان موفق به کسب سه مدال طلای رقابت‌های ورزشی دانش آموزی کشور در شهرکرد شدند.

احمد صفرخانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مسابقات که که تیم گنبد با ۶ ورزشکار، یک مربی و یک سرپرست به نمایندگی از استان گلستان شرکت کرده است، محمدامین قره در دوی ۱۱۰ متر و پرش طول و سعید قرنجیک در ماده پرتاب نیزه مدال طلا را کسب کردند.

وی ادامه داد: تیم های دانش آموزی پسران و دختران گنبد در رشته های فوتسال، والیبال، بدمینتون و دوومیدانی برای شرکت در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند.

صفرخانی افزود: کسب مقام سومی بدمینتون در بخش انفرادی و مقام چهارمی والیبال در کنار سه مدال طلا در رشته دوومیدانی حاصل تلاش دانش آموزان گنبدکاووس در این دوره از رقابت ها است.  

سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور با حضور بیش از ۱۰ هزار دانش آموز در پنج استان و در ۱۴ رشته به میزبانی شهرکرد در حال برگزاری است.

شهرستان گنبدکاووس که با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، دومین شهرستان بزرگ استان گلستان به شمار می‌رود، افزون بر ۱۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد که در قالب ۳۸ هیأت ورزشی مشغول فعالیت هستند.

۳۰۴۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =