شرایط مبهم مهاجم برزیلی برای حضور در پرسپولیس

تهران- ایرنا- حضور مهاجم برزیلی در پرسپولیس با وجود تاکید کالدرون بار دیگر در ابهام قرار گرفته است.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که در کمتر از ۱۰ روز دیگر رقابت های لیگ نوزدهم آغاز می شود اما هنوز پرسپولیس درگیر جذب مهاجم خارجی است.

گابریل کالدرون روز یکشنبه در جریان مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که جونیور براندو روز دوشنبه با پرسپولیس به توافق خواهد رسید تا پس از انجام تست های پزشکی از روز چهارشنبه وی در تمرینات شرکت کند.

این در حالی است که هنوز خبری از حضور مهاجم در تهران نیست و به طور حتم این بازیکن از فردا در تمرینات حضور پیدا نخواهد کرد.

ماجرای جالب اینجاست که بلافاصله پس از معرفی براندو به پرسپولیس، تراکتورسازی هم به سراغ این مهاجم رفت و پیشنهاد خیلی بالاتر از پرسپولیس را به این بازیکن ارائه داد. موضوعی که ممکن است در عدم حضور وی در تهران تاثیرگذار باشد.

از طرفی اما تعداد بالای واسطه هایی که این بازیکن را به تراکتورسازی معرفی کردند این بازیکن را دچار سردرگمی کرده است.

این بازیکن آمار گلزنی خوبی در سال اخیر ندارد و آمار دقایق بازی وی هم به شدت پایین است اما نکته جالب اینجا است که در صورت حضور وی در پرسپولیس براندو به گرانقیمت ترین بازیکن پرسپولیس تبدیل خواهد شد.

این در حالی است که همین موضوع موجب شد تا کالدرون به فکر گزینه‌های دیگری هم باشد و از باشگاه بخواهد که مذاکره با آنها را آغاز کنند.

به هر حال باید دید در نهایت براندو برای مذاکره با پرسپولیس به تهران خواهد آمد یا به سمت تبریز تغییر جهت خواهد داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =