۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 1369
کد خبر: 83435158
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه  استان اصفهان

اصفهان - ایرنا - فعالیت عمرانی رزمندگان لشکر ۱۴ امام حسین (ع ) در جنوب شرق کشور , زوج کوهنورد نجف آبادی سیمرغ این رشته دریافت کردند و کشف مواد مخدر در شاهین شهر، خبرهای کوتاه امروز استان اصفهان است.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) گفت: رزمندگان این لشکر در کنار حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران ۱۲ مدرسه و منزل مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق کشور احداث و بازسازی کردند.

سرهنگ پاسدار محمد هاشمی پور اظهار کرد: لشکر امام حسین (ع) در مدت استقرار در منطقه جنوب شرق شناسنامه‌ای از محرومان منطقه تهیه و مستضعفان منطقه شناسایی شده و کمک‌های مردمی و سازمانی به آن‌ها تخصیص داده می‎‌شود.
وی افزود: در مدت ماموریت لشکر در منطقه عملیاتی جنوب شرق، رزمندگان این یگان یک مدرسه احداث و پنج باب مدرسه را بازسازی کردند همچنین ۲ منزل مسکونی احداث و ۴ منزل نیز بازسازی و تعمیر شده است.
فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) تصریح کرد: در راستای محرومیت زدایی در منطقه جنوب شرق ۲ کانتینر پوشاک و بیش از ۲ هزار بسته غذایی میان مردم منطقه توزیع شده است که اکثر کمک‌ها توسط رزمندگان لشکر امام حسین (ع) از خیران اصفهانی جمع آوری شده است. 
وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی، هنری و برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در میان کودکان منطقه  از اقدامات این نهاد مقدس در منطقه عملیاتی جنوب شرق کشور است.

 زوج کوهنورد نجف آبادی موفق به دریافت طرح ملی سیمرغ کوهنوردی شدند.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان نجف‌آباد گفت: داراب کریمی و کبری پناهی فر زوج کوهنورد شهرستان نجف آباد موفق به کسب عنوان ملی سیمرغ کوه های ایران شدند.

مریم کریمی گفت : داراب کریمی و کبری پناهی فر از اعضای باشگاه کوهنوردی فردان نجف آباد اولین زوج کوهنورد شهرستان نجفآباد هستند که موفق به کسب عنوان طرح ملی سیمرغ کوه‌های ایران و صعود به ۳۱ قله بلند ۳۱ استان کشور شده اند. 
وی افزود: پناهی فر اولین بانوی کوهنورد شهرستان نجف آباد است که موفق به کسب عنوان سیمرغ کوه‌های ایران و  صعود به ۳۱ قله بلند ایران شده است. 
 مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد گفت: این زوج کوهنورد شهرستان از سال ۱۳۹۶  صعود به بلندترین قلل ایران را شروع و در تاریخ ۱۹ مرداد ۹۸ با صعود به قله  سبلان اردبیل موفق به کسب این افتخار شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر از کشف ۲۷۶ کیلوگرم تریاک و حشیش در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری ریو خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از وصول اخباری مبنی بر اینکه اعضای یک باند از قاچاقچیان افیونی در حال انتقال محموله ای از شرق کشور به شهرستان "شاهین شهر" به وسیله خودروهای سبک و تیز رو هستند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه ابتدا سواری سمند که راه پاک کن خودرو حامل مواد بود، شناسایی و متوقف شد، گفت: دقایقی بعد، خودرو اصلی که یک سواری ریو بود نیز شناسایی و توسط پلیس مبارزه با موادمخدر اصفهان متوقف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از این خودرو ۲۵۵ کیلو و ۵۲۰ گرم تریاک و ۲۰ کیلو و ۴۸۰ گرم حشیش کشف شد.

سرهنگ بساطی ادامه داد: در این عملیات، ۲ خودرو توقیف و ۳ سوداگر مرگ نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

۷۱۳۴/ ۶۰۲۲ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =