۲۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۳
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83434717
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱۱ قبضه سلاح غیر مجاز در خوزستان کشف شد

اهواز - ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۲۱۱ قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز در سطح استان کشف شد .

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز دوشنبه در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای ارتقای امنیت عمومی استان، طرح پنج روزه جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی های مناسب توسط پلیس امنیت عمومی و با همکاری عوامل انتظامی در سطح استان اجرا شد . 

وی افزود: با تلاش مستمر نیروی انتظامی در سطح استان و با هماهنگی قضایی طی چندین عملیات ضربتی و پی در پی ۱۷۳ نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز، شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: تعداد ۲۳ قبضه سلاح جنگی و ۱۸۸ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه ۲ هزار و ۱۳۹ عدد انواع فشنگ جنگی و شکاری در بازرسی از منزل متهمان کشف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی، گفت: نیروهای انتظامی استان خوزستان در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی مصمم هستند تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.

۹۵۹۴/۳٠۲۲

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =