۲۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۵
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 83434538
۰ نفر

برچسب‌ها

اولویت وزارت کشور در انتصابات سیاسی، شایسته‌گزینی است

بجنورد- ایرنا - معاون سیاسی وزیر کشور گفت: بنای این وزارتخانه در انتصابات سیاسی، رعایت عدالت و شایسته‌گزینی است و این اصل در مناطقی که اهل سنت از تعداد و شمول قابل توجهی برخوردارند به صورت جدی مورد نظر است.

به گزارش ایرنا جمال عرف، روز سه شنبه در نشستی صمیمانه با علمای اهل سنت استان خراسان شمالی با تمجید از همراهی و همدلی اهل سنت این خطه با دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: در این استان بالاترین میزان وفاق، همبستگی اجتماعی و انسجام میان اقوام مختلف وجود دارد و همه در برابر تحرکات واگرایانه ایستادگی می کنند.

وی با تبریک عید سعید قربان و ابلاغ سلام ریاست محترم جمهوری و وزیر کشور، گفت: وحدت در عین کثرت توحیدمحور، تنها راه برای تحقق همبستگی اجتماعی و حفظ انسجام ملی است.

عرف، با اشاره به اینکه ظالمانه ترین و غیرقانونی ترین تحریم ها و فشارها به نظام و در اصل به مردم در جریان است و این اقدام آمریکا، بدعت بزرگی در عرصه روابط و حقوق بین الملل است، افزود: اما مقاومت و ایستادگی در برابر این ظلم جز به مدد اتحاد و وحدت کلمه میان آحاد مردم، دولت و نظام ممکن نخواهد بود و پایه و اساس انقلاب اسلامی و قدرت اصلی این نظام قدرت مردم است که با انسجام، وحدت و اتحاد حاصل می شود، حفظ شده و افزایش می یابد.

۵۱۳۲

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =