۲۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۰
کد خبرنگار: 2200
کد خبر: 83434532
۰ نفر

برچسب‌ها

معامله قرن جنایت در حق بشریت است

دزفول-ایرنا- امام جمعه گتوند با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص معامله قرن گفت: این معامله جنایت در حق بشریت است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام اسماعیل اسدپور روز دوشنبه در خطبه های نماز عید قربان با تبریک این عید، به پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره عظیم حج ابراهیمی در سرزمین وحی اشاره کرد و افزود: برائت از مشرکین یعنی برائت از جبهه کفر، مظلوم کشی و جنگ افروزی و خیانت به مسلمین اگر چه در سرزمین وحی باشد.
حجت الاسلام اسدپور گفت: برائت از مشرکین یعنی برائت ازخیانتی که در یمن می بینیم، خیانتی که منجر به کشته شدم ۶۵ هزار غیر نظامی و ۸۵ هزار کودک شد.
وی به دلایل حمایت ایران از فلسطین اشاره کرد و اظهار داشت: فلسطین عنوان و شاخصی برای مظلومین جهان است و به همین دلیل از این کشور مظلوم حمایت می کنیم.
وی افزود: ایستادن در مقابل  اسرائیل به معنی ایستادن در مقابل کفر، مظلوم کشی، کودک کشی و نژاد پرستی است.

 نماز عید قربان صبح دوشنبه با حضور مردم مومن به امامت حجت الاسلام اسماعیل اسدپور امام جمعه گتوند در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.
به گزارش ایرنا،عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمانان است و برگزاری مراسم قربانی در این عید بر همه افرادی که براساس فقه اسلامی اعمال حج را به جا می‌آورند واجب و الزامی است.
 مردم ایران در این روز، گوسفند، گاو یا شتری را قربانی کرده و گوشت آن را بین همسایگان و مستمندان تقسیم می‌کنند.
۷۴۶۷/۳٠۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =