جایگاه‌های عرضه دام تهران بعد از اتمام فعالیت سم‌پاشی می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد که ۲۱ جایگاه موقت عرضه بهداشتی دام تهران که به مناسبت روزهای عرفه و عید قربان دایر شده، امروز بعد از اتمام فعالیت سم‌پاشی می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، «سیدسعید راد» با تاکید بر برنامه‌ریزی دقیق برای اجرای هر چه بهتر این طرح، افزود که برای جمع آوری و پاک سازی سریع جایگاه های عرضه بهداشتی دام و سم پاشی این جایگاه ها در پایان مراسم عید قربان هم برنامه ریزی های لازم انجام شده و تیم های عملیاتی بلافاصله بعد از اتمام فعالیت این جایگاه ها کار خود را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: تمامی مراحل اجرایی و فرآیندهای عملیاتی این طرح ثبت و ضبط شده و در کارگره های تخصصی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد تا عرضه دام بهداشتی در سال های آتی با کیفیت بهتری انجام شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، رضایتمندی شهروندان را مهمترین معیار برای ارزیابی طرح‌های شهری دانست و گفت: رعایت حقوق شهروندی و کرامت انسانی را وظیفه خود می دانیم.

به گزارش ایرنا، ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام( ۳ جایگاه ثابت) در نقاط مختلف شهر تهران با عرضه ۳۰ هزار راس دام تا ساعت ۱۵ امروز به شهروندان خدمات ارائه خواهند کرد.

تهرام/۶۰۰۳/۹۳۴۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =