۲۰ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83433953
۰ نفر

برچسب‌ها

کالدرون: از تاخیر در جذب مهاجم ناراحتم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از تاخیر در جذب مهاجم برای سرخپوشان ابراز ناراحتی کرد و گفت: یک مهاجم جوان برزیلی که خواسته‌های تیم را برآورده می‌کند جذب خواهد شد.

گابریل کالدرون در حاشیه تمرین عصر امروز (یکشنبه) پرسپولیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی خود از قرعه سرخ‌پوشان در هفته‌های آغازین لیگ برتر اظهار داشت: تمام بازی ها مهم هستند با این حال سه بازی مهم در پیش داریم و باید برای همه مسابقات آماده باشیم.  

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس درباره برگزاری شهرآورد سرخابی‌های پایخت در هفته چهارم نیز گفت: دیدار شهرآورد خیلی زود انجام می‌شود اما به هر حال باید بازی کنیم و هر تیمی هم که برنده یا بازنده باشد، باید مسابقات را پیش ببریم.

وی از جذب یک مهاجم برزیلی جوان طی روزهای آینده خبر داد و افزود: این مهاجم، بازیکن جوانی با آینده روشن است که به اروپا منتقل شد اما به او بازی نرسید و مجبور شد برگردد. با این حال همچنان مهاجم جوان و خوبی است.

کالدرون تاکید کرد: با بودجه‌ای که پرسپولیس دارد، نمی‌توانیم به دنبال جذب بازیکن نامی و مشهور باشیم اما تایید و تاکید می‌کنیم که این بازیکن برزیلی، راندمان خوبی خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که در اردوی ترکیه گفته بود تا چند روز آینده مهاجم جذب می‌شود، افزود: من مطلبی را که باشگاه منتقل کرده بود را گفتم. بازیکنان مشخصی پیشنهاد می‌شد که باشگاه با آنها مذاکره می‌کرد و به طور طبیعی از تاخیر در جذب مهاجم خیلی ناراحت هستم.

سرمربی پرسپولیس گفت: می‌خواستیم مهاجم مالیایی را جذب کنیم اما بخت یار نبود و با مهاجم برزیلی نیز روز دوشنبه مذاکره انجام و از روز چهارشنبه به جمع تیم اضافه می‌شود.  

کالدرون در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر ناراحتی از عرب مدیر عامل پرسپولیس به خاطر نپرداختن مطالباتش بیان کرد: صحبتی درباره حقوقم با باشگاه نکردم زیرا یک ماه است که ایران هستم و طلبی ندارم. فقط بحث بازیکن خارجی است و الان آماده هستیم که لیگ را آغاز کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =