متهمان  حادثه تیراندازی در محمود آباد مازندران دستگیر شدند

ساری- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت که متهمان حادثه تیراندازی در شهرستان محمودآباد که منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر از مردم عادی شده بود، دستگیر شدند.

 حسین حسن نژاد شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا همچنین از دستگیری هشت نفر در این حادثه خبر داد و افزود: دستگیرشدگان پس از تشکیل پرونده در نیروی وانتظامی برای برخورد قانونی در اختیار قوه قضاییه قرار می گیرند.

درگیری در بخش سرخرود شهرستان محمودآباد عصر امروز شنبه هنگامی رخ داد که ضابطان قضایی در حال اجرای حکم دادگاه مبنی بر واگذاری بخشی از اراضی پایگاه هوایی بیشه کلا واقع در این منطقه بودند.

پیش از این استاندار مازندران و رییس شورای تامین استان به محض درگیری با تشکیل جلسه فوق العاده ای ضمن همدردی با خانواده جانباختگان و مصدومان این حادثه بر برخورد با عاملان تاکید کرده بود.

معاون استاندار مازندران همچنین با تاکید بر این که حادثه امروز در محمودآباد اقدام سیاسی نبود و تنها در پی اجرای حکم قضایی اتفاق افتاد، گفت: این اتفاق هیچ ارتباطی با مسایل سیاسی و زمین خواری ندارد و امیدواریم با صبوری خانواده ها و تعمق دستگاه های ذیربط ، در اولین فرصت جمع بندی لازم را داشته باشیم و با عوامل آن برخورد کنیم.

۶۹۸۲/۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =