ضرورت آگاهی بخشی توام باامید بخشی توسط رسانه‌ها

ایرنا- تهران- رییس دفتر دادستان کل کشور با بیان اینکه خبرنگار، سربازنظام در جبهه جنگ نرم است بر ضرورت آگاهی بخشی توام با امیدافرینی توسط رسانه‌ها تاکید کرد.

به گزارش قوه قضاییه، علی اکبر بختیاری عصر شنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه،  ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و ابلاغ پیام تبریک دادستان کل کشور به مناسبت این روز به خبرنگاران و با تاکید بر ضرورت آگاهی بخشی توسط رسانه‌ها، ابراز امیدواری کرد که خبرنگاران که قشر فرهیخته جامعه هستند در این مسیر تعامل ویژه‌ای داشته باشند و با اقداماتی که صورت می‌دهند از نفوذ دشمن جلوگیری کرده و اجازه ندهند که دشمن از سنگر آن‌ها وارد استحکامات نظام جمهوری اسلامی شود.

رئیس دفتر دادستان کل کشور خطاب به خبرنگاران خاطرنشان کرد: قطعا شما این توانایی را دارید و همانند سربازان و بسیجیان هشت سال دفاع مقدس خواهید توانست که از این سنگرها پاسداری و حراست نموده و از نفوذ دشمن جلوگیری کنید.

وی اذعان کرد: معتقد به اطلاع رسانی هستیم، ولی واقعیت این است تا زمانی که رایی قطعی نشود به موجب قانون اجازه اطلاع رسانی در مورد آن را نداریم.

رئیس دفتر دادستان کل کشور افزود: گاهی اوقات عوارض یک خبر ممکن است آبروی چند ساله یک فرد را از بین ببرد، لذا احتیاط در این زمینه لازم است.

بختیاری در پایان اظهار کرد: علاقمندبه تعامل بیشترباخبرنگاران برای خدمت رسانی شفاف و روشن هستیم تا حقوق مردم و حقوق عامه حفظ شود.

در این نشست خبرنگاران، به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در حوزه اطلاع رسانی در مجموعه دادستانی کل کشور پرداختند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =