۱۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۴
کد خبرنگار: 878
کد خبر: 83432249
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

روند معکوس قیمت طلا در بازارهای داخلی و خارجی

تهران- ایرنا- بهای طلا و انواع سکه در بازار آزاد تهران امروز (شنبه) بر خلاف روند صعودی قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی روندی نزولی یافت، به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش حدود ۵۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۱۷ مرداد به قیمت چهار میلیون و ۱۹۵ هزار تومان به فروش رسید.

قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی، امروز حدود ۱۰ دلار بالا رفت و به رقم یک هزار و ۴۹۷ دلار صعود کرد، اما بهای طلا و انواع سکه روندی معکوس یافت.

قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی، همبستگی زیادی با نرخ اونس در بازارهای جهانی دارد، و معمولا رشد آن باعث افزایش بهای سکه و طلا در بازارهای کشورمان می‌شود، اما امروز قیمت طلا در بازار آزاد، روندی معکوس یافت.

بر این اساس، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز به قیمت چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

نیم سکه نیز ۲ میلیون و ۲۳۰ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۳۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین در بازار آزاد تهران هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۴۱۵ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =