تالش برای میزبانی کاروان پیک امید آماده می شود

آستارا - ایرنا - مسئولان تالش برای استقبال از کاروان پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری آن در مناطق گردشگرپذیر این شهرستان، برنامه ریزی کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ فرماندار تالش روز شنبه در جلسه هماهنگی استقبال از پیک امید در فرمانداری این شهرستان گفت: پیک امید شامل امکانات نمایش سیار، موسیقی و برنامه های بانشاط اجتماعی، در قالب یک دستگاه تریلی ۱۸ چرخ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ایجاد نشاط اجتماعی و خدمات رسانی فرهنگی و هنری راهی تالش شده است.
سید عیسی مهدوی افزود: برنامه های فرهنگی و هنری و بانشاط پیک امید روز سه شنبه ۲۲ مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح در طرح ساحلی گیسوم، ساعت ۱۶ در طرح ساحلی چوبر و ساعت ۲۰ در میدان امام خمینی (ره) شهر تالش اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: این برنامه به مناسبت روز تشکل های مردم نهاد اجرا می شود و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تالش نیز با عوامل برنامه همکاری خواهد کرد.

سه شنبه ۲۲ مرداد ماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی و آغاز هفته سازمان های مردم نهاد است.

در تالش هشت طرح ساحلی با محدوده های سالمسازی ساحل دریای خزر، نظیر گیسوم و چوبر فعال است و همه ساله گردشگران زیادی به خصوص در فصل تابستان از امکانات تفریحی آنها استفاده می کنند.

شهرستان گردشگرپذیر تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =