۱۹ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۵
کد خبرنگار: 1072
کد خبر: 83431829
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتبال جوانان: نباید مغرور شویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال جوانان با تاکید بر اینکه شاگردانش نباید از پیروزی مقابل ازبکستان مغرور شوند، گفت: از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل نداشتم.

«سیروس پورموسوی» که شاگردانش در نخستین بازی خود در رقابت های کافا با نتیجه ۲ بر صفر ازبکستان را شکست دادند، اظهار داشت: در این بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم با این وجود باور دارم که باید از این بهتر کار کنیم و از عملکرد بچه ها رضایت کامل نداشتم.
سرمربی تیم ملی جوانان اضافه کرد: در خصوص این بازی باید به سه مساله اشاره کنم. اول اینکه همیشه اولین مسابقه سخت ترین بازی است و تیم تلاش می کند به شرایط عادت کند، دوم اینکه تیم ما تجربه بازی زیر نور را نداشت و خوشبختانه این تجربه را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. همچنین تیم های آسیای میانه برابر ما با قدرت‌بدنی بسیار بالا، بازی فیزیکی و همینطور انگیزه قابل توجهی قرار می گیرند که با این وجود توانستیم ازبکستان را شکست دهیم.
پورموسوی گفت: به بچه ها خسته نباشید می گویم و باید بگویم شروع بسیار خوبی در این مسابقات داشتیم اما انتظار من این است که غرق در این پیروزی نشویم بلکه در هر بازی بهتر و با انسجام بیشتر عمل کنیم. خوشبختانه آنالیز بسیار خوبی هم از تیم ترکمنستان داشته ایم و تلاش می کنیم در دومین بازی بهتر عمل کنیم. توان فنی و کیفیت بچه های ما به مراتب بالاتر است و می توانند در بازی های بعدی رفته رفته هماهنگی بیشتری پیدا کنند.
تیم جوانان ایران در دومین بازی تورنمنت کافا روز دوشنبه ساعت ۱۷ برابر ترکمنستان قرار می گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =