مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌شود

تهران – ایرنا – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با هدف چابک سازی و مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می‌ شود.

به گزارش ایرنا، محمد جواد آذری جهرمی روز شنبه در مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران که در شهرستان قرچک برگزار شد اظهار داشت: VDSL نسل جدید اینترنت است که با راه اندازی آن، سرعت فعلی اینترنت ۴ برابر می شود.
وی گفت : راه اندازی این پروژه در ۲۲ شهرستان جنوب شرق تهران با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.
وی تصریح کرد: مهمترین هدف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، چابک سازی مخابرات است از این رو طی ۳۱ هیأت مدیره در استان های کشور حذف شده و برای مدیریت هزینه ها، مطالبات بازنشستگان و کارکنان مخابرات پرداخت می شود.
آذری جهرمی افزود: بخش ارتباطی کشور ۷۰ درصد مرتبط با هزینه های ارزی است.
وی گفت: مخابرات ایران به لحاظ هزینه با چالش های زیادی رو به رو است و نیروهای مخابرات نیز توقعاتی از این شرکت دارند و مخابرات توان پرداخت و تامین این نیروها را ندارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: لزومی ندارد هزینه های مخابرات از جیب مردم دربیاید، یک وحدت رویه ای در مدیریت مخابرات ایجاد کرده ایم و از هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آوردیم.
آذری جهرمی گفت: در سال ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه های غیر ضروری مانند تبلیغات در مخابرات وجود داشته که این را به حداقل رساندیم.
وی از قول مساعد همراه اول خبر داد: ۵ روستای دشت ورامین در قالب ۲۰ هزار نفر مجهز به نسل چهارم از اینترنت موبایل (4G) می‌شوند.
تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =