امام جمعه رودبار قصران: جوانان، افراد نالایق را الگو قرار ندهند

تهران- ایرنا- امام جمعه بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات با بیان اینکه برخی افراد واداده و بی ثبات الگوی جوانان شده اند گفت: آمریکا کشوری است که سالانه ۳۳ هزار نفر از شهروندانش در اثر شلیک گلوله کشته می شوند اما برخی تلاش می کنند فرزندانشان در آنجا متولد شوند و متأسفانه همین افراد الگوی جوانان ما هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید مجتبی حسنی در خطبه های این هفته نماز عبادی - سیاسی جمعه بخش رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات در فشم تصریح کرد: آمریکا به دری سبز و امیدبخش برای جوانان تبدیل شده در حالی که این توطئه دشمنان است و نباید گولشان را خورد.

وی با اشاره به مردانی که خود را به زنان شبیه می کنند و بالعکس گفت: این همه شهید ندادیم که شاهد این همه فساد و فحشا و منکرات باشیم.

امام جمعه رودبار قصران همچنین از صادرات بنزین توسط قرارگاه خاتم الانبیاء در شرایط تحریم به عنوان جدیدترین دستاورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یاد کرد.

خطیب جمعه رودبار قصران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان داشت: مهم ترین وظیفه جوانان و نخبگان ادامه مسیر پر شتاب علم است که باید مرزهای دانش و فناوری فتح شود؛ جوانان نباید از مشکلات هراس داشته و ناامید باشند.

بخش رودبار قصران به مرکزیت شهر فشم از توابع شهرستان شمیرانات در شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/۹۸۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =