۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 83431110
۰ نفر

برچسب‌ها

رضایت مردم از قوه قضا افزایش یافته‌است

قشم - ایرنا - اقدامات قوه قضا در برخورد با مفسدان به تقویت رضایت مردم و افزایش اجرای عدالت در جامعه منجر شده‌است.

به گزارش ایرنا، امام جمعه موقت قشم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم با بیان این مطلب افزود: بالاترین مصلحت حفظ نظام اسلامی است و از این رو قضات باید قاطعانه و بدون اغماض با مفسدان برخوردکنند.

حجت الاسلام احمد غلامی ادامه‌داد: آن دسته از دریافت کنندگان تسهیلات رونق تولید و اشتغال‌زایی که از تسهیلات در امری غیر از تولید استفاده کرده اند، باید مورد بازخواست قرار گیرند.

وی تصریح‌کرد: برای شتاب هر چه بیشتر در تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی باید امور مدیریتی به جوانان نخبه، متعهد و انقلابی سپرده‌شود.

امام جمعه موقت قشم سیمای رژیم پهلوی را غیر قابل تطهیر دانست و تصریح‌کرد: جداسازی بحرین از ایران به واسطه تهدید انگلیس و از دلایل ناکارآمدی و خیانت رژیم سابق به ملت ایران است.

وی افزود: مردم ما با تجربه دریافته‌اند که مقاومت تنها راه پیروزی در برابر دشمنان است و ایران اسلامی با تکیه بر این مولفه موفق شده است دشمنان را عقب براند.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس قرار دارد.

۷۵۰۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =