۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۸
کد خبرنگار: 1254
کد خبر: 83431103
۰ نفر

برچسب‌ها

غفلت از نگاه انقلابی راه مفسدان  را هموار می کند

تهران - ایرنا - امام جمعه لواسانات گفت:: غفلت از نگاه انقلابی راه را برای فاسدان هموار و باعث ترویج فساد در جامعه شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید سعید لواسانی در خطبه های این هفته نماز  جمعه لواسانات اظهار داشت: با اقدامات عدالتخواهانه ای که در این منطقه انجام شد، اکنون لواسان را به عنوان پایگاه انقلاب اسلامی در مبارزه با فساد می شناسند.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور باید ریشه ای حل شودف گفت: نظام اقتصادی و خصوصی سازی باید اصلاح شود و عدالتخواهان نباید هر روز درگیر دادگاه های متعدد باشند.

لواسانی بیان کرد: اگر قانون مشکل دارد باید اصلاح شود و اگر رویه نقص دارد باید مجریان اصلاح شوند.

وی اذعان داشت: زمان حضور جوانان در عرصه های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی فرا رسیده و این خدمت باید به فرهنگ عمومی و جریان اجتماعی تبدیل شود.

خطیب جمعه لواسانات با اشاره به فعالیت جوانان در فناوری هسته ای و جنگ تحمیلی گفت: هر کجا به جوانان اعتماد کردیم موفق شدیم؛ گرچه گمنام هستند اما خدمات ارزنده ای ارائه می دهند.

وی خطاب به جوانان نیز توصیه کرد: شناخت امام راحل از تکالیف مهم شما جوانان است، باید کلام ایشان و رهبر معظم انقلاب را بشناسید.

حجت الاسلام لواسانی اظهار داشت: در مسیر انقلاب ناامیدی و خستگی معنا ندارد؛ انقلاب اسلامی ما پس از ۱۵ سال پیروز شد و شاه را از مملکت بیرون کردیم اما شرط موفقیت توکل به خدا و تقوا است؛ جوانان مطمئن باشند که رحمت الهی بی انتهاست.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان یکی از بخش های شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی تهران واقع شد است.
تهرام/۹۸۹۷/۶۰۰۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =