امام‌جمعه نوشهر: ادامه تحریم نشان داد که مذاکره با آمریکا راه خوبی نیست

نوشهر – ایرنا – امام‌ جمعهٔ شهرستان نوشهر گفت: ادامه سیاست تحریم و فشار آمریکا بر ضد ایران نشان داد که مذاکره با این دولت راه خوبی نیست زیرا به تعهدات خود عمل نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان افزود: دولت آمریکا با وجود پایبندی ایران به برجام، این پیمان را نقض کرد و اکنون نیز به فکر افزایش فشار و تحریم است.
وی تأکید کرد: بر همین اساس، اعتماد به آمریکا اشتباه است زیرا حتی اگر با آن مذاکره شود، به تعهداتش عمل نمی‌کند.
امام‌جمعه نوشهر ادامه داد: وزیر امور خارجه ما نیز که تحت تحریم آمریکا قرار گرفته اعلام کرده که آمریکا به معاهدات بین المللی پایبند نیست.
وی ۱۷ مرداد، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری اسلامی و روز خبرنگار را گرامی داشت و گفت: به خبرنگاران که برای اطلاع‌رسانی صحیح تلاش می‌کنند خدا قوت عرض می‌کنیم.
مشایخ ادامه داد: همچنین به آنان توصیه می‌کنیم به فرهنگ بیشتر توجه کنند و وظایف خود را با دقت و رعایت مصالح کشور انجام دهند.
او یادآور شد: افزایش آگاهی مردم با اطلاعات درست و مناسب و هدایت صحیح آنان یکی از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران است.
امام‌جمعه نوشهر عرصه انتخابات را یکی از مصادیق بروز اهمیت این موضوع برشمرد و اظهار داشت: مردم در هنگام انتخابات اغلب به وعده‌ها رأی می‌دهند.
وی افزود: باید مواظب باشیم افرادی در هنگام انتخابات موج به وجود نیاورند زیرا ممکن است مردم احساساتی عمل کنند و رأی بدهند.
۷۵۱۷/ ۱۶۰۲/۱۶۵۴

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =