۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۶
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 83431089
۰ نفر

برچسب‌ها

 تیم فوتبال دارایی گز به خریدار بابلی فروخته شد

گرگان - ایرنا - پس از کش و قوس های فراوان و تلاش های بی سرانجام مسولان شهرستان بندرگز، تیم فوتبال دارایی گز نماینده استان گلستان در لیگ دسته دوم به خریداری از شهرستان بابل فروخته شد.

 رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرگز امروز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با تایید این خبر اظهار داشت : ناتوانی در جذب اسپانسر سبب شد این تیم با رقم ۸ میلیارد و یک صد میلیون ریال به خارج از استان منتقل شود.

محسن مردانی ادامه داد : مالکین دارایی گز توان اداره تیم بدون حمایت بخش خصوصی را نداشتند در نتیجه مجوز انتقال تیم از شهرستان به استان صادر شد.

وی بیان کرد: هیات فوتبال گلستان تلاش کرد حامی مالی مناسب برای این تیم پیدا کند اما پس از ناتوانی در یافتن اسپانسر، امتیاز این تیم فروخته شد.

مردانی گفت: هر چند کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان گلستان با موضوع بررسی صدور مجوز این انتقال هنوز برگزار نشده اما دیگر راه برگشتی برای حضور تیم دارایی گز در گلستان وجود ندارد.

تیم فوتبال دارایی گز در فصل گذشته لیگ دسته سوم فوتبال کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و مجوز حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور را به دست آورده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =