۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۵
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83431084
۰ نفر

برچسب‌ها

تنها راه عزت جامعه اسلامی تداوم مقاومت‌هاست

یزد - ایرنا - امام جمعه موقت شهر یزد گفت: تنها راه عزت و اقتدار جامعه ایستادگی مردم و مسئولان نظام در برابر توطئه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ست.

آیت الله سید محمدرضا مدرسی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان افزود: هنوز برخی در کشور خیال می‌کنند انفعال و وادادگی در برابر دشمنان به نفع جامعه و مردم است در حالی که در ۴۰ سال گذشته ثابت شد که مقاومت تنها راه عزت و سربلندی است.

وی ادامه داد: استکبار و عوامل آنها لحظه‌ای دست از توطئه علیه کشور و مردم بر نمی‌دارند و همواره هدفشان ضربه‌زدن به اصل نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.

عضو  فقهای شورای نگهبان در ادامه تصریح کرد: نفوذ دشمن در ابعاد و زمینه‌های مختلف از جمله موارد مهمی است که باید در قبال آن هوشیار و با بصیرت بود .

مدرسی به برجام و بدعهدی آمریکا و اروپایی‌ها علیه انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: این ساده لوحی است ، اگر برجام حتی ادامه پیدا می‌کرد ما می‌توانستیم موفق باشیم.

وی افزود: آنها ایران را در صادرات نفت تحریم کردند، همچنان به تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه خود ادامه می‌دهند.

امام جمعه موقت یزد گفت: باید مردم به خصوص مسئولان بصیرت داشته باشند و مسئولیت‌ها را فقط به افراد مومن، انقلابی و دلسوز نظام واگذار کنند.

مدرسی افزود: دشمن برای ضربه زدن از تمام امکانات روز بهره می‌گیرد ولی به حول قوه الهی تاکنون در اهداف خود متحمل شکست شده است  و در آینده نیز این زیونی و ذلت برای آنها ادامه دارد.

وی در بخشی از خطبه‌ها به سالروز شهادت امام محمدباقر (ع) اشاره کرد و به تفصیل در خصوص ویژگی‌های این امام همام و همچنین عید قربان مطالبی بیان کرد.

در ۲۸ شهر و روستاهای استان یزد نمازجمعه اقامه می‌شود.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =