۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83431044
۰ نفر

برچسب‌ها

صدور اسناد مالکیت روستاهای پنجگانه پاکدشت آغاز شد

تهران- ایرنا- فرماندار پاکدشت از صدور اسناد مالکیت روستاهای پنجگانه این شهرستان که پیش از این، اسناد اوقافی داشتند، خبر داد.

هادی تمهیدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب، دستور ریاست سابق قوه قضائیه و پیگیری آیت الله محسن قمی نماینده مردم استان تهران در مجلس شورای اسلامی باعث ابطال وقفیت روستاهای پنجگانه پاکدشت شد که این امر برکات زیادی را برای مردم منطقه به همراه دارد.

وی افزود:  اسناد پلاک های ثبتی ۳۱ و ۳۲ مربوط به زارعین روستاهای صاحب نسق قوهه و پلشت در اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان در حال صدور می باشد و در آینده نزدیک تحویل مالکین می شود.

وی اظهار داشت: مالکینی که به صورت قولنامه ای از صاحبان نسق، زمین یا ساختمانی خریداری نموده اند از طریق قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی، در سایت سازمان ثبت اسناد و املاک ثبت نام نمایند.

تمهیدی گفت: متقاضیان دریافت سند رسمی می باید کپی شناسنامه متقاضی برابر اصل، کپی کارت ملی متقاضی برابر اصل، نقشه،  واریز مبلغ ۵۰۰ هزار ریال به حساب سازمان ثبت اسناد و کپی مبایعه نامه برابر اصل و سلسه ایادی آن برابر اصل را تهیه کنند.

وی تصریح کرد: زمین های کشاورزی و باغات، تابع قوانین جهاد کشاورزی می باشد.

فرماندار پاکدشت گفت : متقاضیان پس از ثبت نام در سایت به آدرس http://www.sabtemelk.ir ، مدارک اعلام شده را از طریق پست، مدارک خود را به اداره ب اسناد شهرستان پاکدشت ارسال نمایند.

پاکدشت با بیش از ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

تهرام//۶۰۰۳/۷۲۵۴
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =