مشکلات ایران اسلامی با تکیه به توان داخلی برطرف خواهد شد

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه در مسیر توسعه نباید از دشمن ترسید، گفت: پیشرفت های همه جانبه کشور نتیجه تکیه بر توان داخلی و حمایت از جوانان ایران اسلامی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: امریکا چند ماه پیش از برجام خارج شد و اتفاقی نیفتاده و با خروج ایران اسلامی از این توافق نامه و بسته شدن تنگه هرمز دولتمردان امریکا هیچ غلطی نکردند.

وی اظهار داشت: بحرین بیش از ۵۰ سال پیش در زمان به دلیل بی تدبیری پهلوی از کشور ایران جدا شد و تحت سلطه عربستان قرار گرفت.

امام جمعه بروجرد بیان کرد: ایران اسلامی با رهبری امام راحل و تکیه بر نیروی ایمان هشت سال با دست خالی در مقابل دشمن ایستاد و اجازه نداد یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی ضمن تبریک سالروز پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه اضافه کرد: حزب الله لبنان در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی مقاومت کرد و به پروزی رسید.

وی تاکید کرد: راه اندازی پالایشگاه بندرعباس و تولید بنزین و تقاضای ۹ کشوز برای خرید بنزین از ایران و موفقیت جوانان در المپیاد های علمی و پیروزی تیم والیبال ایران همه پیروزی ملت در مقابل استکبار است.

 خطیب نماز جمعه بروجرد ادامه داد: روز هشتم دی حجه که حجاج برای حضور در عرفه حاضر می شوند، امام حسین(ع) برای حفظ خانه کعبه مکه را ترک به عراق می رود.  

وی یادآور شد: آیین روز عرفه امسال در امام زاده جعفر برگزار و نماز عید قربان نیز ساعت ۷و ۳۰ دقیقه صبح اقامه می شود.

۶۰۵۲/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =