ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی وزنه برداری معلولان دعوت شد

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات ورزش های جانبازان ومعلولان استان کرمانشاه از دعوت ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان خبر داد.

عزت الله پرنیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: علیرضا ایزدی وزنه بردار دسته ۴۹ کیلوگرم استان کرمانشاه است که با نظر کادر فنی به اردوی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان استان کرمانشاه دعوت شده است.

وی ادامه داد: چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشورمان از اول تا پانزدهم شهریور به میزبانی تهران برگزار می شود.

پرنیان تصریح کرد: تیم ملی وزنه برداری کشورمان خود را برای حضور در مسابقات جهانی که اسفندماه امسال به میزبانی امارات برگزار می شود، آماده می کند.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی خوب ایزدی، ابراز امیدواری کرد وی یکی از نفرات اعزامی به مسابقات جهانی امارات باشد.

وی در پایان گفت: ایزدی یکی از ورزشکاران آینده دار وزنه برداری معلولان است و در صورتی که به خوبی حمایت شود می تواند تا سال های طولانی برای کشورمان مدال آور باشد.

علیرضا ایزدی در مسابقات جوانان سال های ۲۰۱۷ امارات و ۲۰۱۸ ژاپن، عنوان قهرمانی و مدال طلا را از آن خود کرده است.

وی همچنین سال گذشته مدال طلای خود در مسابقات جهانی ژاپن را به خانواده شهید محمدطاها اقدامی (شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز) اهداء کرد.

۷۴۵۸/۸۰۶۶