رقابت ۱۷۱۸ داوطلب چهارمحال و بختیاری در آزمون استخدامی آتش‌نشانی

شهرکرد- ایرنا- آزمون کتبی استخدامی سازمان آتش‌نشانی روز جمعه با رقابت یک هزار و ۷۱۸ نفر در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری در همین خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: داوطلبان به ۱۰۵ سوال عمومی و ۶۰ سوال تخصصی پاسخ دادند و پاسخ اشتباه به سوالات، نمره منفی دارد.

یوسف اسلامی افزود: از مجموع تعداد داوطلبان، یک هزار و ۱۵۹ نفر در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد و ۵۵۹ نفر در محل دانشگاه پیام نور بروجن در آزمون کتبی این استخدامی حاضر شدند.

وی با بیان اینکه نتیجه آزمون کتبی تا یک ماه دیگر اعلام می شود، تصریح کرد: اسامی ۱۰۵ نفر معادل سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان نهایی که بالاترین نمره علمی را کسب کرده باشند اعلام و به مرحله آزمون عملی راه می‌یابند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در نهایت اسامی ۳۵ نفر از شرکت کنندگان که بالاترین نمره کتبی و عملی را کسب کرده باشند اعلام و به استخدام پیمانی شهرداری پذیرفته می‌شوند.

اسلامی با اشاره به اینکه اجرای این آزمون را جهاد دانشگاهی استان برعهده داشت، افزود: بنا بر اعلام شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تنها مردان مجاز به شرکت در این آزمون بودند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای ۴۳ شهر و ۸۰۰ روستای دارای سکنه با جمعیتی بالغ بر بیش از ۹۵۰ هزار نفر است.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =