شیوه‌های ارزیابی کارگزاران فرهنگی حج نیازمند بازنگری است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد:‌ شاخص‌ها و شیوه‌های ارزیابی کارگزاران فرهنگی نیازمند بازنگری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی حج،‌ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب در نشست رابطین حج ۹۸ با قدردانی از زحمات و تلاش‌های رابطین، بر ضرورت ارزیابی جامع فعالیت‌های روحانیون و معینه‌های کاروان‌ها تاکید کرد.
هدف اصلی از ارزیابی را کمک به روحانیون در انجام صحیح مسئولیت‌شان ذکر کرد و گفت:  اقدام در صحنه عملیات از جمله تذکر دادن در خصوص موارد  خلاف رویکردها و جهت‌گیری‌های تعیین شده و همچنین راهنمایی و کمک در حل مسائل پیش آمده از وظایف اصلی رابطین است. 
سرپرست حجاج ایرانی با اشاره به سابقه ارزیابی در بعثه و بازنگرهای صورت گرفته در دوره‌های گذشته به دلیل تغییر شرایط، خواستار همکاری و مشارکت جدی همه رابطین و مدیران در بازنگری و بررسی شاخص‌ها، تعیین سنجه‌های هر یک از شاخص‌ها و رویکردها و شیوه‌های ارزیابی  شد. 
نواب بازنگری مستمر و آسیب‌شناسی از برنامه‌ها را لازمه بالندگی امور دانست و تحقق آن را در گرو مساعدت همه نیروهای آشنا و اقدام به‌هنگام و بدون فاصله زمانی زیاد از عملیات عنوان کرد.
در این نشست علاوه بر رابطین کاروان‌های حج، حجت الاسلام والمسلمین سید جوادمظلومی معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری و جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی حضور داشتند.
در این جلسه هر یک از رابطین به طرح دیدگاه خود در خصوص مهم‌ترین مسائل فرهنگی و شیوه‌های ارزیابی پرداختند و گزارشی از اقدام‌های انجام شده در موسم حج ارائه کردند. 
درپایان این جلسه با تاکید بر تغییرات رو به بهبود در نیروی انسانی به‌ویژه کارگزاران فرهنگی، استمرار تلاش‌ها در به‌گزینی و ارتقای مهارت نیروها ضروری توصیف شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =