۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
کد خبرنگار: 2443
کد خبر 83430852
۰ نفر
تجلیل از ظریف در نمایشگاه هنرمندان اکو

تهران - ایرنا - نمایشگاه هنرمندان تذهیب اکو همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و اقدام های دیپلماسی وی تجلیل کرد.

« پیروز پی » مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری تذهیب در این نمایشگاه از همراهی همیشگی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با هنرمندان کشور قدردانی کرد.

این مراسم با حضور محمدمهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، استاد شهرام ناظری ، جمعی از اساتید برجسته تذهیب ودیگر هنرمندان ‌و تعدادی از دیپلماتها  طی مراسمی در محل این نهاد بین المللی برگزارشد.

«علی اقبالی» رئیس انجمن دوستی ایران و البانی نیز در این مراسم با اشاره به موضوع تحریم  ظریف وزیر امور خارجه کشورمان حمایت رییس اکو وهمه میهمانان حاضر در جلسه را از ایشان اعلام  کرد و افزود: یکی از مؤلفه هایی که ایران می تواند بدان واسطه خود را در جهان معرفی کند، ایران فرهنگی است.

 ناظری استاد برجسته آواز کشور نیز طی سخنانی در این مراسم از همراهی همیشگی  رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با هنرمندان کشور قدردانی کرد.

در بخش پایانی مراسم استاد مرادزاده با همراهی تنبور کامران همت پور و دف ماهور خسروی به اجرای برنامه سماع پرداخت که با استقبال حضار روبه رو شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =