عشق به وطن، تفاوت خبرنگاران ایرانی با سایر نقاط جهان است

زنجان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: عشق به وطن، منافع و ظرفیت‌های ملی و واقعیت‌های موجود، تفاوت خبرنگاران ایرانی با خارجی است.

خدابخش مرادی نافچی شامگاه پنج‌شنبه در آیین اختتامیه پنجمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان افزود: خبرنگاران ایرانی توجه ویژه‌ای به مختصات مکانی و زمانی نظام جمهوری اسلامی با همه ویژگی‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها در عرصه‌های مختلف دارند.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌ها، مساعی، همراهی و حضور دغدغه‌مندانه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جامعه، اظهار داشت: خبرنگاران با حضور خود خدمات، رویکردها، برنامه‌ها و سیاست‌ها را از حوزه مسئولان و خدمتگزاران و مسائل، مشکلات و دغدغه‌ها را از ناحیه اقشار مختلف مردم، رصد و منعکس می‌کنند.

مرادی نافچی خاطرنشان کرد: معتقدیم تشکل‌ها و مجموعه‌هایی مانند خانه مطبوعات، کانون‌های فرصت است که می‌تواند مسائل، دیدگاه‌ها و رویکردهای رسانه‌ها را هدایتگری، نهادینه و سازماندهی کند.

معاون استاندار زنجان ادامه داد: این سازماندهی سبب می‌شود تا هم رسانه‌ها دیده شوند و هم مسائل مختلف را به عرصه نمایش بگذارند.

به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم از برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان تجلیل شد. 

۹۵۵۶/۳۰۸۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =