۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۳۴
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83430783
۰ نفر
اعضای شورای شهر از مقام و جایگاه خبرنگار تجلیل کردند

کیش - ایرنا - رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کیش با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا از مقام و جایگاه خبرنگار تجلیل کردند.

به گزارش ایرنا، در این بازدید اعضای شورای شهر کیش، ضمن تجلیل از مقام شهدا بویژه  شهید محمود صارمی خبرنگار ایرنا در مزار شریف افغانستان، روز خبرنگار  را فرصتی برای اندیشیدن به نقش و جایگاه خبر و خبرنگار در پیشرفت و توسعه عمومی جامعه برشمردند.

   در این نشست که همزمان با روز خبرنگار برگزار شد، عبدالنبی شرفی، رئیس شورای شهر کیش، ضرورت بهرهگیری از ظرفیتهای  اطلاع رسانی و قابلیت کارشناسان امور خبری و خبرنگاران برخوردار از دانش اطلاع رسانی را یکی از راهکار مهم اداره امور و حل مشکلات جامعه ذکر کرد.

 وی خاطر نشان کرد: انتقال صحیح و بموقع اخبار، بویژه مشکلات و خواسته های لایه های مختلف جامعه، کاری بزرگ و با ارزش است و این امر یکی رسالتهای  خبرنگار است.

همچنین در جریان این دیدار؛   بدریه بحرینی ،  ایرج شرفپور، محمد طاهری و محمد جاسم پور،اعضای  شورای شهر کیش در سخنانی جداگانه ضمن  ضمن گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار و سالروز شهادت محمود صارمی ؛ خبرگزاری ایرنا را  رسانه ای  موثر و حرفه ای در جزیره کیش دانستند و بر تقویت هرچه بیشتر و برگزاری نشست های مستمر  و مشترک کارشناسی  با رویکرد  بررسی و تبیین مشکلات بویژه مشکلات ساکنان بومی جزیره کیش  و تولید هوشمندانه محتوای خبری تاکید کردند.  

1339

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =