۱۸ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۲
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 83430772
۰ نفر

برچسب‌ها

 استاندار اردبیل: نیازمند موج‌آفرینی خبرنگاران در جامعه هستیم

اردبیل-ایرنا- استاندار اردبیل گفت :در جامعه کنونی و قرارگیری در جنگ اقتصادی دشمنان نظام نیازمند موج‌آفرینی خبرنگاران هستیم تا با همدلی و همفکری مشکلات موجود را رفع کنیم.

به گزارش روز جمعه ایرنا ، اکبر بهنامجو در آیین بزرگداشت روز خبرنگار افزود: در استان نیز باید در مسیر مثبت فرهنگی قرار گرفته و با هم‌سویی و هم‌افزایی بین مردم و مسئولان با موج‌آفرینی خبرنگاران گام در توسعه استان برداشته و برغم کمبودهای موجود از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود نهایت استفاده را کنیم.

وی اظهار داشت: خبرنگاران می‌توانند با ظرفیت‌ غنی خود همگرایی را بین آحاد مردم به معنای واقعی ایجاد کنند و در این صورت می‌توان بر مشکلات موجود فائق آمده و گام مثبتی در توسعه همه جانبه استان و منطقه برداشت.

سیدناصر اسحاقی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز در این آیین گفت: پیشنهاد برگزاری جشنواره مطبوعات شمالغرب کشور در استان داده شده و خود را آماده برگزاری این جشنواره می‌کنیم.

وی با بیان اینکه وضعیت مطبوعات اردبیل به لحاظ کیفی بهتر شده ، افزود: امسال ۲۲ دوره آموزشی در قالب خبرنویسی ،صفحه‌آرایی و عکاسی در شهرهای مختلف استان برای خبرنگاران برگزار شد.

عتباتی ، رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل نیز با بیان اینکه مطالبه‌گری حلقه مفقوده در جامعه کنونی است تاکید کرد که در این راستا هر گونه اقدام باید بر مدار قانون و قانونمداری انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه انتقاد و مطالبه‌گری از وظایف اصلی خبرنگاران است، افزود: انتقاد سازنده با تخریب تفاوت دارد و هر اقدام می‌بایست بر اساس قانون صورت بگیرد.

در این آیین چندتن از خبرنگاران پیشکسوت به بیان مسائل و مشکلات جامعه مطبوعات استان اردبیل پرداختند.

۷۱۱۰/۶۰۱۶

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =