مشاور وزیر کشور: مراقب باشیم خودزنی نکنیم

بجنورد- ایرنا- مشاور وزیر کشور در امور روحانیت گفت: هر کس که اسلام، انقلاب، امام (ره) و قانون اساسی را قبول دارد خودی است، پس باید مواظب باشیم تا به دست خود، خودمان را نزنیم.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام داوود نمازی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی اظهار داشت: همه گروه ها و احزاب مختلف، باید در شرایط کنونی اختلاف سلیقه های خود را کنار بگذارند و با هم برای حل مشکلات مردم کار کنند و مدیران مسائل را با هم اندیشی برطرف کنند.

وی از مدیران خواست که در این شرایط تنها بر حل مشکلات مردم متمرکز شده و درگیر حاشیه سازی نشوند و گفت: تاکید می کنم که نه حاشیه بسازید و نه دچار حاشیه شوید.

مشاور وزیر کشور در امور روحانیت اظهار داشت: امروز دشمنان به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی هستند و تریبون داران باید جلو این هجمه ها را گرفته و آنرا بی اثر کنند و بر این اساس روحانیان، رسانه ها و تمامی مدیران دستگاه هایی که تریبونی در اختیار دارند باید نسبت به خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان احساس وظیفه کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان از معبر رسانه ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند، افزود: هم اکنون باید تمامی مدیران و مسئولان اختلاف سلیقه ها را کنار گذارده و با انسجام و همدلی، از تریبون های در اختیار برای معرفی کارآمدی نظام بهترین استفاده را داشته باشند.

مشاور وزیر کشور در امور روحانیت بر امیدآفرینی در جامعه تاکید کرد و افزود: اکنون که دشمن جنگ اقتصادی تمام عیاری را علیه ما آغاز کرده است و تمام تلاش خود را برای ناامیدی مردم از نظام به کار گرفته، ما وظیفه داریم که امید را در بین اقشار جامعه گسترش دهیم.

حجت الاسلام نمازی اظهار داشت: وضعیت کشور هم اکنون بسیار حساس است که رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان نبرد اقتصادی یاد کرده اند، آنان این جنگ را آغاز کرده اند و هدف آنان نیز به زانو درآوردن کشور و ملت ایران است.

وی با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم دشمن به هدف پلید خود برسد، افزود: مردم ما در طول دوران انقلاب سختی های بسیاری کشیده اند، اما همیشه ایستادگی و مقاومت داشته اند.

وی اظهار داشت: دشمنان تلاش می کنند که مردم به سختی بیفتند، آنان در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

اعتبارات خوبی به خراسان شمالی اختصاص یافت 

مشاور وزیر کشور با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی در سفر ریاست جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به خراسان شمالی، اعتبارات خوبی به این استان اختصاص یافته، اظهار داشت: تلاش کنید تا اعتبارات برگشت نخورد و اگر اینطور عمل نشود به مردم خیانت کرده اید و باید پاسخگو باشید.

در این آیین حجت الاسلام رضا نوری به عنوان مشاور استاندار خراسان شمالی در امور روحانیت معرفی شد.

۳۰۰۷/۵۱۳۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =