۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۵
کد خبرنگار: 1372
کد خبر: 83430639
۱ نفر

برچسب‌ها

فرماندار گلپایگان: از نقد سازنده خبرنگاران استقبال می کنیم

اصفهان- ایرنا - فرماندار گلپایگان گفت: با سعه صدر، از نقد سازنده و منصفانه خبرنگاران برای پیشبرد فعالیت ها، رفع مشکلات و نیازهای شهرستان استقبال می کنیم.

حسین یار محمدیان روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان با اشاره به نقش مطبوعات بعنوان رکن چهارم دموکراسی و عامل محرک در پیشبرد اهداف نظام افزود: هرچه خبرنگاران فعالتر عمل کنند و با تذکر، مطالبه گری و اطلاع رسانی بهنگام خود، نیازهای جامعه را رصد و منتشر کنند به نفع ساختار اداری و پیشرفت و توسعه منطقه گام برداشته اند.

وی با اشاره به اینکه وحدت، همدلی و تعامل خوبی بین فرمانداری و خبرنگاران گلپایگان وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوع باعث شده، زمینه های مناسبی برای توسعه گرشگردی با افتتاح چند واحد بومگردی، سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و تولیدی، برگزاری جشنواره ها، انجام فعالیت های فرهنگی، آرامش اجتماعی، کاهش نرخ بیکاری، برپایی میز خدمت در فرمانداری و مصلی نماز جمعه بخصوص در یکسال گذشته برای خدمت رسانی به مردم در این شهرستان فراهم شود.

وی به 2 رویداد مهم پیش رو یعنی برگزاری دومین جشنواره کباب و لبنیات در ۲۴ و ۲۵ مرداد در گلپایگان و برگزاری یازدهمین دوره آزمون سراسری حفظ کل قرآن کریم، همراه با ترجمه و تدبر (با عنوان ترنم وحی) با حضور حافظان عضو موسسه مهد قرآن کریم از سراسر کشور از ۲۱ تا ۲۴ مرداد به میزبانی شهرستان های گلپایگان و خوانسار اشاره و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری اصحاب رسانه، مسوولان و بخش خصوصی، این دو رویداد که در توسعه گردشگری و معرفی منطقه تاثیرگذار است، بخوبی برگزار شود.

شهردار گلپایگان نیز در این مراسم گفت: اصحاب رسانی با اطلاع رسانی رویدادها و فعالیت ها و تعامل دوسویه با مسوولان، روحیه نشاط و امید را در جامعه تقویت می کنند.

پیمان شکرزاده با قدردانی از تلاش خبرنگاران گلپایگان گفت: حضور خبرنگاران در جامعه قوت قلبی برای مسوولان در اطلاع رسانی و رفع نیازهاست و حرمت و کرامت آنان باید همواره حفظ شود.

وی به فعالیت ها ی شهرداری گلپایگان نیز اشاره کرد و گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام، راه اندازی باغ بانوان، اجرای طرح های بازآفرینی و گردشگری، المان های شهری و جذب سرمایه گذار برای درآمد پایدار با انجام حرکت جهادی و برنامه ریزی، رویکرد این نهاد برای خدمت رسانی به مردم در سال جاری است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان هم با گرامیداشت روز خبرنگار و تکریم مقام شهید صارمی گفت: خبرنگاران به عنوان دیدبان و بدون گرایش های سیاسی، با رصد نیازها و طرح انتقادات و پیشنهادات سازنده خود و دقت در اطلاع رسانی، در پیشبرد و توسعه و رفع مشکلات این شهرستان تاثیرگذار هستند.

کورس بدیعی همچنین بر نقش تاثیرگذار آموزش در حرفه خبرنگاری تاکید کرد و از آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری کلاس های آموزش خبرنگاری و خبر نویسی مورد نیاز آنان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۱۷ نفر در کسوت خبرنگار، مدیر مسئول و پیشکسوت در جامعه مطبوعاتی و رسانه ای این شهرستان فعالند، افزود: دو نشریه هفته نامه و یک فصلنامه در این خطه فعالیت خبری دارند.

 خبرنگاران حاضر در این جلسه، نیازها، مشکلات و دیدگاه های خود را مطرح کردند.

در این آیین از ۱۷ نفر از خبرنگاران شهرستان گلپایگان با لوح سپاس به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

۱۷مرداد در تاریخ کشورمان به یاد شهید ˈمحمود صارمیˈ خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی که در مزار شریف افغانستان به دست دشمنان اندیشه و آزادی یعنی گروهک متحجر طالبان به شهادت رسید، به نام روز خبرنگار ثبت شد.

شهرستان گلپایگان در ۱۸۰ کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

۶۰۲۷/۷۱۳۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =