خبرنگاران در افزایش امید و نشاط سیاسی و اجتماعی جامعه اقدام کنند

اصفهان - ایرنا - فرماندار خوانسار گفت : دشمن به دنبال نا امید کردن مردم و حضور نیافتن آن ها به پای صندوق های رای است ولی خبرنگاران باید با انتشار اخبار درست و مثبت نسبت به افزایش امید و نشاط سیاسی و اجتماعی در جامعه اقدام کنند. 

منصور کمالی روز پنجشنبه  با مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در گفت و گو با رسانه های جمعی شهرستان افزود : با توجه به نزدیک شدن به موعد انتخابات مجلس شورای اسلامی خبرنگاران نقش بسیار کلیدی در انتخابات دارند و باید به گونه ای باشد که در مردم انگیزه ایجاد کنیم تا شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات باشیم. 
وی با تاکید بر ضرورت بیشتر مشارکت مردم در انتخابات اظهارداشت : امروز در فضای مجازی اطلاع رسانی صورت می گیرد اما اخبار مطمئن و درست را باید از سایت ها و خبرگزاری های مطمئن پیگیری و دنبال کرد.

وی خاطرنشان  کرد : متاسفانه فضا به گونه ای شده است که کانالهای غیرمجاز هر گونه خبری را بدون اطلاع از درستی و نادرستی آن منتشر و بازنشر می کنند که امیدواریم خبرگزاری های معتبر در شهرستان خوانسار نمایندگی خود را دایر کرده و اخبار شهرستان را به درستی و دقت بالا منتشر کنند و راه خنثی سازی این اشتباهات و انحرافها، خبرنگاران حرفه ای هستند. 
فرماندار خوانسار ضمن تبریک روز خبرنگار تصریح کرد :  جامعه نیاز به بحث کارشناسی دارد و ریشه  این بحث های کارشناسی در اخباری است که به صورت تخصصی و در خبرگزاری ها و نشریات منتشر می شود.

کمالی تصریح کرد :  اگر این بحث ها و نقدهای اجتماعی کارشناسی شده درست باشد می تواند لغزشها و انحرافات جامعه را از بین برده و اصلاح کند. 
فرماندار خوانسار ادامه داد : یک خبر دروغ می تواند جامعه ای را به سمت تباهی و نابودی بکشاند اما خبر درست می تواند جامعه را به سمت و سوی سازندگی و بالندگی هدایت کند و امیدواریم خبرنگاران شهرستان در جهت تداوم اطلاع رسانی صحیح و درست اقدام کنند چرا که از خصایص خبرنگار خوب و موفق این است که بتواند خبرهای کارشناسی شده و دقیق ارسال کند و پیگیر مجدانه خبرها و مسائل مربوط به شهرستان باشد. 
در این نشست خبرنگاران برتر شهرستان خوانسار تجلیل شدند. 
شهرستان خوانسار با ۳۲ هزار نفر جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری غرب استان اصفهان قرار دارد. 
/۶۰۲۶/۷۱۴۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =