تولید داخلی چادر مشکی مورد حمایت قرار گیرد

شهرکرد - ایرنا - وزیر کشور با تاکید بر حمایت از تولید داخلی و رونق تولید در کشور تاکید کرد : تولید چادر مشکی تولید داخل مورد حمایت همگانی قرار گیرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی عصر پنجشنبه در آخرین روز از برنامه کاری خود در استان چهارمحال و بختیاری در دیدار از کارخانه نساجی حجاب شهرکرد در جمع خبرنگاران افزود: خوشحالم که از نزدیک با تولید این کارخانه آشنا شدم و توضیحاتی که مدیرعامل این کارخانه داد ۵ میلیون متر چادر مشکی در این مجتمع تولید می شود که تا ۸.۵ میلیون متر در سال نیز قابل افزایش است و این واحد تنها کارخانه داخلی چادر مشکی با کیفیت بالا در کشور است.

به گفته وی؛ استقبال از محصول ایرانی چار مشکی بالاست و باید از این نوع محصول که مورد استفاده بانوان است، حمایت کرد.

وی افزود: رنگ مورد نیاز این مجتمع وارداتی است و انتظار است دانشگاه ها و موسسات علمی و دانش بنیان تلاش کنند رنگ مورد نیاز این نوع کارخانه های داخلی را تولید کنند و دستگاه های اجرایی و خانواده ها نیز برای بهره مندی بانوان از این محصول از تولیدات کارخانه استفاده کنند.

وزیر کشور، امنیت چهارمحال و بختیاری را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این استان از نظر امنیت وضعیت و شرایط عالی دارد و باید از همه دستگاه های مربوطه تقدیر کرد.

رحمانی فضلی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک عقب ماندگی و محرومیت تاریخی دارد، افزود: استانداری از سرمایه گذاران حمایت می کنند و امید است در خصوص توسعه استان همه بانک ها و شرکت ها در این استان سرمایه گذاری لازم را داشته باشند.

به گزارش ایرنا، وزیر کشور در سفر دو روزه خود به استان چهارمحال و بختیاری در شورای تامین، نشست با ائمه جمعه شهرکرد ، نشست اقتصاد مقاومتی و شورای اداری و نشست با خبرنگاران حضور یافت و از صنایع دستی و مجتمع نساجی چادر مشکی استان دیدن کرد.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =