۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۷
کد خبرنگار: 1394
کد خبر: 83430602
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه میانه از خبرنگاران تجلیل کرد

تبریز- ایرنا- امام جمعه میانه به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار از تلاش گران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی‌دهی در شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبداله محمدی با گرامیداشت روز خبرنگار، با بیان اینکه خبرنگاری با ویژگی های خاص خود به هیچ شغل دیگری شبیه نیست، کوچکترین خطا و اشتباه در این شغل را مشکل ساز خواند و افزود: خبرنگار باید زیرک بوده و از برابر کوچکترین مسائل و حوادث بی تفاوت نگذشته و به بیان حقایق بپردازد.

وی انتقاد سازنده و منصفانه از سوی خبرنگاران را سبب اصلاح ایرادات دانست و گفت: نقد سازنده در کنار بیان نقاط قوت و فعالیت های مسئولین توسط خبرنگاران می‌تواند در رشد و اعتلای شهرستان موثر باشد.

امام جمعه میانه با بیان اینکه، خبرنگاران به عنوان چشمان تیز بین جامعه نقش مهمی در انعکاس مسائل و مشکلات مردم دارند آنها را رابط اصلی بین مردم و مسئولین خواند و افزود: اصحاب رسانه و خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با دشمن بویژه در فضای مجازی قرار دارند و می توانند با بروزرسانی و سرعت دهی به اطلاعات و آگاهی دهی به مردم از بروز بسیاری از آسیب ها در جامعه جلوگیری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی، سرعت، دقت، انصاف، صحت اخبار و امانتداری را از ویژگی های یک خبرنگار حرفه ای برشمرد که باید آنها را رعایت کند.

7231/3071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =