ایرنا به‌عنوان رسانه‌ای پویا جایگاه ویژه‌ای در جامعه دارد

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان رسانه‌ای فعال و پویا، نیروهایی سرشار از انگیزه دارد و ازلحاظ صحت، دقت و سرعت در کار اطلاع‌رسانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

علی اصغر حاجی محمدی روز پنجشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین به مناسبت روز خبرنگارافزود: این رسانه توانسته به نحو شایسته‌ای علاوه بر انعکاس اخبار و خدمات دولت، مشکلات مردم را نیز منعکس کند.
وی با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی مردم ومسئولان هستند اظهار داشت: بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس شفاف، صحیح و به موقع اخبار نقش بسزا و تعیین کننده‌ای در رشد آگاهی مردم، مسئولان و سازمان‌ها دارد.
این مسئول اضافه کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی بهترین ظرفیت را برای انعکاس خدمات مسئولان با هدف امیدوار کردن مردم ایجاد کرده و در چندسال اخیر با ارایه خدمات بموقع و شفاف به جامعه موفق عمل کرده است.
وی از حضور خبرنگاران و عکاسان این مرکز در پوشش اخبار و فعالیت های نمایشگاهی در طول سال تقدیر و تشکر کرد.
علی حیدر شاه حسینی رییس خبرگزاری مرکز قزوین نیز  در این دیدار آمادگی این رسانه برای همکاری بیشتر با شرکت نمایشگاههای بین المللی داد.
وی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا رویدادهای مختلف را در بخش های خبر، فیلم،  عکس و صدا منتشر می کند، افزود: خبرنگاران این مرکز با تمام توان تلاش می کنند رویدادهای مختلف استان را در بخش های گوناگون در این خبرگزاری بازتاب دهند.
۷۳۸۹*۶۰۱۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =