۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۳
کد خبرنگار: 914
کد خبر: 83430535
۰ نفر

برچسب‌ها

خبرنگاران در صف اول مبارزه با ناتوی فرهنگی هستند

تبریز- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس آذربایجان شرقی گفت: خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم در صف اول مبارزه با ناتوی فرهنگی قرار دارند.

 سردار اصغر عباسقلی زاده روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک 17 مرداد روز خبرنگار به فعالان عرصه رسانه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، این روز را یادآور زحمات فرهیختگانی دانست که جان بر کف در عرصه‌های مختلف برای انعکاس واقعیت‌ها و آگاهی بخشی به جامعه حاضر شده‌اند و با وجدانی بیدار برای پیشرفت کشور و کمک به رفع ضعف‌ها و تقویتِ استعدادها قلم به دست گرفته‌اند.

وی اظهار داشت: در جهان امروز که به‌ خاطر توسعه فناوری ها، اطلاعات متنوع اعم از درست و غلط به‌ مانند تیربار در دسترس افکار عمومی قرار می‌گیرد، خبرنگاران ایران اسلامی به‌ عنوان افسران جنگ نرم در صف اول مبارزه با ناتوی فرهنگی قرار گرفته‌اند و ضمن تلاش برای انتشار اخبار موثق، در مقابل شبهات و هجمه‌های خبری دشمنان نظام می‌ ایستند.

عباسقلی زاده با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان قسم خورده‌ اسلام و انقلاب با سرمایه‌گذاری‌های کلان و ایجاد رسانه‌های مختلف درصدد عملیات روانی علیه جمهوری اسلامی هستند، اضافه کرد: در این شرایط که جنگ رسانه‌ای علیه ایران ایجاد شده است، از اصحاب رسانه انتظار می‌رود سنگر مقاومت را بیش از پیش مستحکم‌تر کنند و با وجود کمبودها مقابل تحریف‌ واقعیت‌ها علیه کشور بایستند.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نیاز ضروری جامعه دانست که باید خبرنگاران و فعالان رسانه ای قدم‌های موثری در این زمینه بردارند.

عباسقلی زاده با تاکید بر اینکه خبرنگاران مجاهدان فرهنگی حوزه رسانه و فضای مجازی هستند، گفت: اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان دست همکاری و یاری اهالی رسانه را به گرمی می‌ فشارد و آماده استفاده از نظرات و ایده‌های آنان در ترویج هرچه بهتر فرهنگ مقاومت و شهادت است.

وی ادامه داد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دوران طلایی دفاع مقدس ثابت کرده است خبرنگاران همواره حامی انقلاب اسلامی بوده‌اند و امروز نیز چنین روحیه‌ ای بر فضای رسانه ای آذربایجان شرقی حاکم است.

3038/3071

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =