۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 944
کد خبر: 83430473
۰ نفر

برچسب‌ها

همکاری رسانه، موفقیت ماموریت های پلیس را تضمین می کند

بندرعباس-ایرنا- همکاری و همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه تضمین کننده موفقیت پلیس در انجام ماموریت ها و عامل موثر در بهبود شاخص های امنیتی و انتظامی است.

فرمانده انتظامی هرمزگان دغدغه های پلیس و اصحاب رسانه در بهبود وضعیت اجتماعی را مشترک دانست و گفت: این هدف مشترک موجب بهبود تعامل و ارتباط سازنده این دو بخش با یکدیگر شده است.

سردار عزیزالله ملکی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه انتظامی افزود: همان گونه که کیفیت و کمیت فعالیت نیروی انتظامی در ایجاد امنیت تاثیرگذار است، چگونگی فعالیت خبرنگاران نیز در احساس امنیت بین مردم و یا القای ناامنی موثر است.

وی ادامه داد: در نتیجه تلاش اصحاب رسانه و افزایش آگاهی عمومی، مطالبه مردم در حوزه امنیت نیز بالاتر رفته و نسبت به بروز کوچکترین حادثه های انتظامی نیز واکنش نشان داده و خواهان بالاترین مرتبه از امنیت در وجوه مختلف آن هستند.

سردار ملکی اضافه کرد: هم اکنون ایران از امن ترین کشورهای جهان است و این در شرایطی است که در کشوری مانند آمریکا ظرف مدت ۲۴ساعت بزرگترین کشتارهای خیابانی به وقوع می پیوندد.

رئیس پلیس هرمزگان از خبرنگاران به عنوان چشم بینا و امین جامعه نام برد که نیروی انتظامی نیز به آنان اعتماد کرده و گزارش  بسیاری از موارد قانون شکنی را از خبرنگاران دریافت می کند.

در پایان این مراسم، مدیران رسانه ای و خبرنگاران فعال حوزه انتظامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

۶۰۴۸/۲۰۹۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =