۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 1762
کد خبر: 83430432
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴ هزار مترمربع از معابر شهر خداجو مراغه آسفالت می‌شود

مراغه - ایرنا - شهردار شهر خداجوی شهرستان مراغه از آسفالت ریزی بیش از ۱۴ هزار مترمربع از معابر و خیابان های اصلی این شهر با اعتباری افزون بر ۷۰۰ میلیون تومان خبر داد.

حسین شیری روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به آسفالت معابر بر اساس اولویت در سطح شهر گفت: آسفالت ریزی از ۱۵ مرداد ماه با ۲ هزار تن آسفالت آغاز شده است و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: همچنین از سه راهی خداجو تا ورودی شهر به طول ۱.۵ کیلومتر لکه گیری در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: برخورداری از آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از مجموعه مدیریت شهری خداجو شهرداری است و می تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محله زیبا باشد که تأثیر زیادی بر منظر شهری از نگاه شهروندان و مسافران داشته باشد.
شیری با بیان اینکه شهرداری نسبت به درخواست و مطالبه شهروندان مسئولیت دارد،  اظهار داشت: شتاب بخشیدن در اجرای این طرح برای مدیریت شهری ضروری و حیاتی است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ ریزی ‌ها و اولویت بندی ‌های انجام شده موضوع آسفالت معابر با جدیت و استفاده از همه ظرفیت ها در دست اقدام است.
وی اظهار داشت: شهرداری از تمام توان خود در اجرای هر چه بهتر امور در حوزه خدمات شهری استفاده می ‌کند.
شیری گفت: باید در این حوزه اقدامات بهتر و مطلوب ‌تری انجام شود تا شهروندان در آسایش کامل از امکانات و زیرساخت های مناسب بهره مند شوند.
شهر خداجو مرکز بخش سراجوی مراغه با حدود ۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان مراغه است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.
۹۸۸۰/۳۰۷۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =