۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۸
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83430365
۰ نفر

برچسب‌ها

اهالی خبر سربازان مقابله با جنگ روانی دشمن هستند

خمین - ایرنا - نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: اهالی خبر در شرایط حساس کشور سربازان جبهه مقابله با جنگ روانی و تبلیغاتی دشمنان نظام هستند.

به گزارش ایرنا، « محمدابراهیم رضایی » روز پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران خمین افزود: خبرنگاران با رعایت اخلاق حرفه‌ای و به دور از حاشیه مطالبات مردمی را دنبال کنند.
وی افزود: رسانه های داخلی نقش مهمی در بی اثر کردن توطئه های دشمنان دارند و نمره عملکرد آنان در شرایطی که دشمن بر طبل ناامیدی در جامعه  می کوبد قابل قبول است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت گفت: خبرنگاران با حفظ وحدت بین اقشار مختلف مردم به انتقاد منصفانه بپردازند.
رضایی با اشاره به شرایط حساس نظا در این برهه از زمان اظهار داشت: رسانه ها با دشمن شناسی در راستای همدلی بیشتر بین مردم و  مسئولان و مشارکت حداکثری مردم گام بردارند و در این راه به بازتاب منصفانه اقدامات دولت و نظام بپردازند.
فرماندار خمین نیز در این آیین با تبریک روز خبرنگار و بزرگداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و شفاف و آگاهی بخشی در جامعه باعث توسعه و پیشرفت  می شوند.
« احمد طهرانی » افزود: خبرنگاری رسالتی حساس ، سنگین وحرفه‌ای مقدس است و این قشر در شرایط بسیار سخت همواره برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تلاش کرده اند.
وی اظهار داشت: خبرنگار با چشم بینا و زبان گویا به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است.
فرماندار خمین گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش خود را در جامعه ایفا می کنند و نقش آنان در توسعه و پیشرفت هر جامعه غیرقابل انکار است.
در این آیین از خبرنگاران شهرستان خمین تجلیل شد.
خمین در جنوب استان مرکزی با ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است.
/۶۰۱۳/۹۹۳۰