۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 1003
کد خبر: 83430362
۰ نفر

برچسب‌ها

پروژه آبرسانی به ملکشاهی شتاب می گیرد

ایلام - ایرنا - با دستور و پیگیری های استاندار ایلام پروژه آب شیرین کن تا هفته دولت و آبرسانی به شهر ارکواز ملکشاهی اجرایی می شود .

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان ملکشاهی از پیگیری استاندار ایلام برای بهره برداری از پروژه آب شیرین کن تا هفته دولت و تسریع در روند اجرای آبرسانی به شهر ارکواز ملکشاهی خبر داد.

محمد تاسمه در نشست روز چهارشنبه در دفتر معاونت مهندسی آبفای کشور که با حضور مدیرعامل و معاونین آبفای استان ، مشاورین وپیمانکاران حوزه آبرسانی و آب شیرین کن برگزار شد، با تاکید بر پیگیری ها و پشتیبانی های جناب آقای استاندار ایلام در سفر به شهرستان و مصوب نمودن نصب آب شیرین کن آن هم از اعتبارات استانی خاطر نشان کرد: پروژه آب شیرین کن واقعا مردم را امیدوار کرد.

وی افزود: تاکنون پیشرفت فیزیکی آب شیرین کن را فقط مدیون استاندار هستیم و تا الان یک ریال از اعتبارات آبفای کشور و حتی ملی به این پروژه اختصاص داده نشده لذا انتظار نماینده عالی دولت در استان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تسریع در روند نصب آب شیرین کن تا هفته دولت است.

در پایان این نشست مقرر گردید تسریع در روند پروژه و فاز اول نصب آب شیرین کن در موعد مقرر (هفته دولت) اجرایی شود.

همچنین توافق شد که تسریع در پروژه آبرسانی و تصفیه خانه شهرهای ارکواز، دلگشا و مهر با تزریق به موقع اعتبارات ملی انجام و مدیران آبفای کشور به صورت میدانی از محل بازدید و جلسات رفع موانع رو مستمر برگزار کنند.

6119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =