دانشگاه صنعتی شریف میزبان مسابقه فین تک

تهران- ایرنا- سومین دوره مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (Fintech Challeng)، صبح روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه در محل باشگاه کسب و کار دانش بنیان شریف برگزار شد.

به گزارش روز پنجشنبه دانشگاه صنعتی شریف، سومین مسابقات چالش‌‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک هم اکنون در حال برگزاری است.
این دوره از مسابقات در دو مرحله و با تمرکز بر فناوری‌های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک برگزار شده است و چالش‌های اصلی در این حوزه انتخاب خواهد شد.
این رویداد با هدف شناسایی افراد توانمند جویای کار و ورود این افراد به بازار کار برگزار شده و تحت یک سری قوانین برای حل چالش‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که در هر کدام از این رویدادها یک چالش خاص در حوزه ICT مورد هدف قرار گرفته و یک مسابقه برای حل این چالش برگزار می‌شود.  
از دیگر اهداف اصلی این رویداد می توان به حل مسائل واقعی فینتکی، خلاقیت و نوآوری در فناوری های نوین مالی، بانکداری و پرداخت الکترونیک به همراه ارائه استارتاپ های برتر این حوزه به سرمایه گذاران اشاره کرد.
در مرحله اول مهارت حل مسئله تیم‌ها مورد سنجش قرار می‌گیرد به این صورت که تعدادی چالش واقعی در حوزه بانکی دریافت کرده و حدود ۸ ساعت وقت برای حل این مسائل دارند.  
در مرحله دوم خلاقیت، نوآوری و ایده پردازی تیم‌ها مورد سنجش قرار خواهد گرفت و هر تیم یک ایده یا نوآوری خاص در حوزه بانکی را در قالب یک ارائه ۱۰ دقیقه‌ای برای تیم داوری مرحله دوم مطرح خواهد کرد.  
سومین دوره مسابقات چالش‌‎های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تا فردا در دانشگاه صنعتی شریف ادامه خواهد داشت و در نهایت ۱۰ تا ۱۵ تیم برتر به مرحله پایانی راه می‌یابند.
جوایز تیم های برتر شامل تیم اول ۱۰۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت های حامی رویداد و تیم دوم ۳۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت های حامی رویداد و تیم سوم ۲۰ میلیون ریال به همراه جوایز غیر نقدی و امکان استخدام در شرکت های حامی رویداد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =