۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۵
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83430330
۰ نفر

برچسب‌ها

اطلاع رسانی هدفمند تکمیل کننده زنجیره تصمیم سازی و مدیریت است

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: اطلاع رسانی هدفمند تکمیل کننده زنجیره تصمیم سازی و مدیریت است و خبرنگاران رسانه های جمعی خمین به درستی در راستای تکالیفشان قلم می زنند.

به گزارش ایرنا، « احمد طهرانی » روز پنجشنبه در جریان عیادت از  خبرنگار دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در خمین ، افزود: همراهی افکار عمومی با برنامه های توسعه محور و آگاهی مردم و مسئولان از روند پیگیری امور و مطالبات موضوع مهمی است که رسانه ها در آن نقش آفرینی جدی دارند.
وی ادامه داد: دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در خمین  پوشش مطلوبی از اخبار سه شهرستان جنوبی استان مرکزی دارد و توان حرفه ای این رسانه موجب شده که اخبار شهرستان های دلیجان ، محلات و خمین  با کیفیت مناسب منتشر شود.
فرماندار خمین تاکید کرد: خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و شفاف و آگاهی بخشی در جامعه باعث توسعه و پیشرفت جامعه می شوند.
طهرانی افزود: خبرنگاری رسالتی حساس، سنگین وحرفه‌ای مقدس است و این قشر ر شرایط بسیار سخت همواره برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تلاش کردند.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت:  اصحاب رسانه آینه شفاف انعکاس واقعیت‌های جامعه هستند و این قشر تلاشگر و فهیم با چشمان بینا سبب می‌شوند که مسئولان در انجام وظایف دقت کنند.
«محمد ابراهیم رضایی» بیان کرد: انعکاس به موقع مشکلات موجود در جامعه توسط خبرنگاران، نقش مهمی دررفع مشکلات ،تنگناها و اصلاح امور دارد.
در این دیدار که مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) ، آموزش و پرورش، اداره آب و فاضلاب روستایی و جمعی از خبرنگاران خمین نیز حضور داشتند از زحمات «افسانه آروند»خبرنگار ایرنا در عرصه اطلاع رسانی تجلیل شد.
خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی، دفتر خبری صدا و سیما و هفته نامه آوای وطن در این شهرستان فعال است.
۹۹۳۰  /۶۰۱۳/