۱۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۵
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83430297
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از هر زمان دیگری نیازمند خبرهای خوب هستیم

یزد - ایرنا - سرپرست مخابرات منطقه یزد با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران در اطلاع‌رسانی خدمات به شهروندان نقش مهم و ارزنده ای دارند و ما امروز بیش از هز زمان دیگری نیازمند خبرهای خوب و مثبت هستیم.

محمدرضا زارع ده آبادی روز پنجشنبه  به مناسبت روز خبرنگار در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی یزد با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسولان هستند افزود: این قشر در هدایت افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند و می توانند با شناخت انتظارات، خواست ها و نیازهای مردم و انتقال دو سویه آن  بین مردم و مسئولان، نقش مهم خود را در توسعه کشور ایفا کنند.

وی تصریح کرد: امروز بیش از گذشته نیازمند خبر و خبر رسانی هستیم زیرا عصر ارتباطات و تبادل اطلاعات است.

سرپرست مخابرات منطقه یزد خاطر نشان کرد: رسانه حامل پیام‌ها و اندیشه‌های روشن و حقایق به وقوع پیوسته است و خبرنگار عامل این روشنگری و خردورزی است.

وی از تعامل و همکاری خبرگزاری ایرنا مرکز یزد در انعکاس اخبار این شرکت قدردانی کرد.

۱۷ مرداد ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، به همراه هشت نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند.  

 شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در ۱۷ مرداد ۱۳۷۷ بهانه ای شد برای نامگذاری یک  روز از سال به نام نامیِ «خبرنگار».

۲۰۸۸/ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =